Chat per seks

Rated 3.86/5 based on 545 customer reviews

New singles are joining all the time, and many are making connections every day. Just create a free profile, post up to 4 photos, and soon you'll be exploring our incredible personals. You can even upgrade to a Premium Membership for email, instant messaging, and real-time chat.

For real relationships, romance, friendships and more, Dating Pro is the place for you.

Doktor nuk kam shume kohe qe jam fejuar dhe i dashuri im ka filluar nje pune , me nje fjale sapo kemi hyre ne jete se bashku .

Por cdo dite ai deshiron ti bej gojore dhe 5 here ne jave te bejme seks , problemi qendron se mos semurem pasi gjithe keto akte seksuale pernjehere .

Faleminderit nese mund te me ktheni nje pergjigje !

rastesishte ne Skype e lexova shprehjen “Ok zemër, nesër atje m’ki…” dhe kjo me beri kurioz qe ta lexoja tërë biseden. burri im kishte biseduar me nje sekretaresh të një partneri te tije në Shkup.

Nga biseda e kuptova që ai njihet me të që një kohë te gjate dhe me e keqja kuptova së ata dy po ndanin edhe qastet intime së bashku gati qdo herë që burri im udhetonte ne Shkup. lloj lloj mendimesh me vinin ne kokë, nuk e besoja se [wp-like-locker]si burri im mund të bënte seks me nje femer tjetër kur I kishte të gjitha tek unë.

Bisedo ne Chat Shqiptar e argetohu me vajza dhe djeme nga Shqiperia & Kosova.

Shijoni bisedimin ne Fajtori Chat tashme edhe nga telefoni ose tableta juaj, duke klikuar Mobile Friendly nga Amerika, Anglia, Maqedonia, Greqia, Gjermania, Suedia, Serbia etj... Zgjidh nje Pseudonim Vajze ose nje Pseudonim Djali dhe argetohu ne Chat.

Leave a Reply